Fidsy ile konuşarak Qlik verilerinizi analiz edin!

14 Şubat 2024

Günümüzde iş zekası alanında pek çok zorlukla karşılaşmaktayız. Peki bu zorluklar neler?

  • Verilerin aşırı ve karmaşık olması. Kullanıcıların çoğu verilerinde kayboluyor ve verilerden gerçek anlamda yararlanamıyorlar.
  • Karmaşık ve pahalı olan iş zekası araçları. Bu durum çoğu zaman bizlere başarısızlığı getiriyor.
  • Öğrenim maliyetleri içeren kullanıcı dostu olmayan uygulama tasarımları.
  • Akıllı cihazlar ve yapay zeka ile olan entegrasyon eksikliği. Mevcut çözümler çoğunlukla akıllı cihazlarla kusursuz entegrasyonu desteklemiyor bu da sorunlara yol açıyor. Yapay zekadan yeteri kadar faydalanamıyor.

İşte tüm bu sorunlara kolay ve hızlı bir çözüm bulmak için Qlik ile entegre çalışan Fidsy ile tanışın. Her geçen gün değişen teknolojiyle beraber gelişiyor ve günümüz teknolojisine uygun yenilikleri sizlere getiriyoruz. Yapay zeka, doğal dil ve ChatGPT destekli akıllı asistan Fidsy ise bunlardan yalnızca birisi. Fidsy sizlere hem grafiksel hem de metinsel olarak veri yorumlama imkanı sunuyor. Üstelik dilerseniz bu yorumları dilediğiniz formatlarda kaydedebilir veya mail olarak kendinize gönderebilirsiniz!

Fidsy ile hem Türkçe hem de İngilizce olmak üzere iletişim kurarak elde ettiğiniz görselleştirilmiş Qlik veri ve analizlerinizi koleksiyon şeklinde kaydedebilir ve dilediğiniz zaman verilerinize ulaşabilirsiniz. Veri sorgularınızı basitleştirebilir ve tıkanıklıkları kolayca çözebilirsiniz. Aynı zamanda elde ettiğiniz bu veriler için akıllı asistanınızdan günlük, haftalık ve aylık olarak bildirimler alabilir ve işlerinizi daha kolay ve verimli hale getirebilirsiniz. Kullanıcı dostu kullanımıyla tak-çalıştır olarak sıfır eğitimle kurulum sağlayabilirsiniz.

Fidsy ile Qlik verilerinizi tıpkı chatGPT gibi konuşarak analiz edin ve verilerinizi otomatik olarak eyleme geçirilebilir içgörülere dönüştürün. Bu dönüşüm sayesinde aşırı bilgi yüklemesinden kurtulacak ve kod gerektirmeden saniyeler içinde sadece önemli olana odaklanacaksınız. Eş zamanlı olarak verimliliğinizi arttıracak ve maliyetlerinizi düşüreceksiniz!

Peki Fidsy nasıl çalışır?

Ses kontrolleri, otomatik veri analizleri, tüm cihazlardan konuşma analizi, 7/24 izleme ve gerçek veri analizleri. Alexa gibi sanal asistanlar aracılığı ile konuşacak ve soru sorarak anlık içgörüler alacaksınız.

Siz de verilerinizle konuşarak onları yönetin ve anormallikleri tespit edip uyarılar ve bildirimlerle her zaman bir adım önde olun. Fidsy ile Qlik verilerinizle ve bizimle iletişimde kalın.