Veri Yolculuğunuzda Başarıya Giden Yol: Qlik Health Check ile İşletmenizin Performansını Artırın!

26 Haziran 2024

Her insan sağlıklı bir yaşam sürdürmek ister. Sağlıklı bir yaşam için de düzenli sağlık kontrolleri yani check-up yaptırmak oldukça önemlidir. Check-uplar ile sağlık korunabilir ve olası bir rahatsızlık erkenden teşhis edilerek önlenebilir. Kurumsal uygulamalar da insanlara benzer. İnsanın sağlıklı olması onun hayatını etkilerken kurumsal uygulamaların sağlıklı çalışması da işletmelerin çalışma hayatını etkiler. Nasıl ki insanların düzenli olarak yaptırdığı check-uplar sağlığı korumada ya da erken teşhiste önemliyse sistemler üzerinde gerçekleşen check-uplar da performans sorunları ve oluşabilecek potansiyel sorunları önlemede önemlidir.

Health Check hizmetimiz ile Qlik Sense ortamının performans ve sağlığının izlenmesini sağlıyoruz. Health Check, sisteminizin doğru çalışıp çalışmadığını kontrol ederek, olası sorunları önceden tespit eder ve önleyici bakım yapmada destek sağlar. Uzmanlarımız sistem hakkında doğru bilgiler toplayarak Health Check ile iş süreçlerinizi izliyor. Sistem yanıtlarındaki gecikmeleri tespit ederek, ana nedenleri belirliyor ve performansın nasıl iyileştirilebileceğini ortaya koyuyor.

Qlik Sense ortamının performansını, güvenilirliğini ve verimliliğini artırmada önemli bir adım olan bu sisteme sahip olmanız için 3 büyük sebep!

  • Performans Optimizasyonu: Health Check ile sistem performansı analiz edilerek, sorunlar belirlenir. Bu sayede sistemin daha hızlı ve verimli çalışması sağlanabilir.
  • Sorunların Erkenden Tespiti: Health Check sayesinde potansiyel sorunlar erken aşamada tespit edilerek büyük problemlere dönüşmeden müdahale edilebilir. Bu da sistem kesintilerinin önlenmesini sağlar.
  • Güvenlik: Sistem güvenliği için uyumsuzluklar tespit edilir. Buna bağlı olarak da veri güvenliği artırılır.

İşletmenizin sağlığı için Qlik Sense Health Check edinin.

Health Check hizmetlerimizle iş zekası süreçlerinizi güçlendirin ve veri dünyasında rakiplerinizin önüne geçin. İşletmenizin verimliliğini artırmak ve sistemlerinizde sağlığı yakalamak için bizlere güvenin.

Şimdi Health Check hizmetimizi keşfederek sistemlerinizi muayene ettirin!