Qlik Mashup’ın İşletmeniz İçin Vazgeçilmez Olmasının Nedenleri

22 Mayıs 2024

Veri analizi ve görselleştirme modern iş dünyasında stratejik kararların temelini oluşturan önemli unsurlardandır. İşletmeler, verileri analiz ederek, onlardan anlamlar çıkararak iş süreçlerini optimize etmek ve sürekli gelişen pazar ortamında avantaj elde etmek için güçlü analiz araçlarının desteğine ihtiyaç duyarlar. Tüm bu ihtiyaçlar doğrultusunda karşımıza Qlik Sense çıkıyor. Qlik Sense, kullanıcı dostu arayüzü ve sunduğu veri analizi yetenekleriyle kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunuyor. Bizler de Qlik Mashup ile kullanıcı deneyiminizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz.

Qlik Mashup ile dashboardlarınız daha estetik, şık ve kolay. Farklı kaynaklardan elde edilen verileri tek bir grafik arayüzde görüntülememizi sağlayan bu teknoloji ile kendi kurumsal kimliğinize uygun olarak kullanışlı ve şık dashboardlar oluşturabilirsiniz. HTML, CSS, Javascript teknolojilerini kullanarak Qlik verilerinizi ve görselleştirmelerinizi yepyeni bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Neden işletmenizde Qlik Mashup teknolojisini kullanmalısınız? Bu sorunun cevabını 4 maddede sizlere açıklayalım.

  • Özelleştirilebilir: Qlik Mashup ile kendi istekleriniz doğrultusunda, size özel olarak tasarlanmış, ihtiyaçlarınıza uygun şık dashboardlara sahip olabilirsiniz. Alanında profesyonel olan kullanıcı deneyimi uzmanlarımız, sizin ihtiyaç ve isteklerinize yönelik en uygun ve şık tasarımları yapmaktadırlar. Qlik Mashup’ın esnek tasarım yetenekleri ile kurumsal kimliğinizi dashboardlarınızda dilediğiniz gibi yansıtabilirsiniz.
  • Kullanıcı Dostu: Kullanıcıların kolayca veri analizi yapabileceği ve raporlar oluşturabileceği kullanıcı dostu arayüzleri ile çalışanlar veri ile daha etkili çalışabilir ve buna bağlı olarak zamandan tasarruf sağlarlar.
  • Gelişmiş ve Modern Teknolojiler: Qlik Mashup çalışmalarında en güncel web teknolojileri kullanılmaktadır.
  • Responsive: Veri görselleştirmelerinizi istediğiniz her cihazda görüntüleyerek veri analizlerinizi daha da etkileyici kılabilirsiniz.

Qlik Mashup, işletmeler ve kullanıcılar için güçlü bir veri analizi ve görselleştirme teknolojisi olarak öne çıkmaktadır. İşletmelerin esnek çözümlerle doğru kararlar almasını sağlarken, kullanıcıların da günlük iş süreçlerinde performanslarının artırmasını sağlar. Bu yazımızda da Qlik Mashup ve işletmelere sağlayacağı faydalardan bahsettik. Aşağıda sizler için hazırladığımız Qlik Mashup videosunu izleyerek blog yazısını pekiştirebilir ve Qlik Mashup hakkında temel bilgi ve ipuçlarına sahip olabilirsiniz.