Qlik Menu Extension’un İşletmenize Sağlayacağı 3 Fayda!

15 Mayıs 2024

DQ Türkiye olarak müşterilerimizin memnuniyetini ilk sırada tutuyor ve onların geri bildirimleri doğrultusunda gelişmeye devam ediyoruz. Qlik Sense, güçlü veri analitiği ve benzersiz veri analizi yetenekleriyle, veri görselleştirme ve raporlama süreçlerinizi kolaylaştırıyor. Geliştirdiğimiz özellik sayesinde Qlik süreçlerinizi bir başka boyuta taşıyoruz. İşte karşınızda Qlik Sense Menu Extension!

Sizler için geliştirdiğimiz kullanıcı deneyiminin ön planda olduğu bu yenilikle bir başkasına ve kod bilgisine ihtiyaç duymadan menülerinizi kolaylıkla oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. Üstelik kullanımı oldukça kolay ve hızlı olan Menu Extension ile dashboardlarınızın kontrolü artık sizin elinizde. Sol menü, üst menü fark etmeden dilediğiniz şekilde kontrolü sağlayabilir ve kendi kurumsal kimliğinize uygun ikon ve renkleri seçerek menülerinizde kurumsallığı yakalayabilirsiniz. Özelleştirmeler ile şirketinizin logosunu ekleyerek, şirket ruhunu yansıtabilirsiniz. Menülerinizi kendi kullanım sıklığınıza göre düzenleyebilir ve hem sabit hem de gruplanmış menüler oluşturabilirsiniz. Bu sayede raporlarınıza daha kolay ve hızlı ulaşarak ve daha doğru kararlar alabilirsiniz.

Peki Qlik Menu Extension sizlere nasıl faydalar sağlar?

  • Verimlilik Artışı: Kendinize özel bir menü oluşturarak en sık kullandığınız raporlara ve verilere daha hızlı erişebilirsiniz. Bu da iş akışınızı hızlandırarak verimliliğinizin artışını sağlar.
  • Gerekli Kısma Odaklanma: Oluşturduğunuz menüler sayesinde dikkatinizi önemli gördüğünüz bilgilere verebilirsiniz. Bu sayede gereksiz bilgi karmaşasını azaltabilir ve karar verme süreçlerini iyileştirerek odak noktasını kaçırmadan işlerinizi sürdürebilirsiniz.
  • Kurumsallık: Kendi kurumsal kimliğinize uygun oluşturduğunuz menüler ile şirketinizin kurumsal kimlik çizgisinden ayrılmayarak süreçlerinizde kurumsallığı yakalayabilirsiniz. Bu da şirketinizin uzun vadeli başarısında katkı sağlayarak, müşteri ilişkileri ve itibarda gücü korumanızı destekleyecektir.

İş akışlarınızı daha verimli yönetebileceğiniz bu özellik ile kendi ihtiyaç ve tercihlerinize göre iş süreçlerinizi optimize edin. Özelleştirmeler yapabileceğiniz bu yenilik ile çalışma ortamınızı kişiselleştirerek motivasyonunuzu artırabilirsiniz. Rekabet ortamında öne çıkan siz olun. Tercihiniz Qlik Sense olsun!