Qlik Sense Enterprise SaaS

Altyapıya değil verilerinize odaklanın! Qlik, ilk cloud stratejisi olarak kendi cloud servislerini geliştirdi. Qlik Cloud Services (QCS) ile ürün portfoyünün cloud versiyonu olarak müşterilerine SaaS (Software as a Service) çözümünü sunmaktadır. Qlik Sense Enterprise SaaS, birinci sınıf bir bulut çözümüdür ve işletmelere kendi yazılımlarını kurma ve yönetme karmaşıklığı olmadan yüksek kalitede analitik çözümleri sunmaktadır.

Qlik Sense
Qlik Sense Dashboard

Tüm analitiğiniz için tek bir platform

Qlik Sense Enterprise SaaS’nin arkasındaki mikro servis tabanlı mimari ile, Qlik Sense Enterprise SaaS uygulamasında aynı anda Qlik Sense ve QlikView® uygulamaları (apps) erişilebilir olmaktadır. Bu da kullanıcının tüm Qlik uygulamalarına tek bir yerden erişebilmesi anlamına gelmektedir.

Tüm Qlik uygulamalarına tek bir yerde ev sahipliği yapma özelliğinin yanında Qlik Sense Enterprise SaaS, farklı tür raporlar ve varlıklar için de bağlantı olanağı sağlar, örneğin dokümantasyon ve farklı türde raporlar. Bu sayede tek bir portal üzerinden tüm raporlarınıza, analitik varlıklarınıza tüm kullanıcılarınız kolayca erişebilmektedir.

Qlik Sense Enterprise SaaS

Qlik Sense, yeni nesil analitik platformları için ölçüm ve karşılaştırmaları belirler, kuruluşunuzdaki herkesin veri odaklı karar alabilmesini sağlar. Eşsiz İlişkilendirme Motoru (Associative Engine) üzerine inşa edilmiş olup, veriden içgörüye kadar olan süreçte bir çok kullanıcı için; kullanım senaryoları, self servis analitik, etkileşimli dashboardlar, konuşma analitiği, özel ve yerleşik analitik, mobil analitik, raporlama, bildirim ve uyarı olanakları sunmaktadır.

Qlik Sense, Qlik tarafından yönetilen bulut tabanlı çözümlerden oluşur: Qlik Sense Enterprise SaaS & Qlik Sense Business ve müşteri tarafından yönetilen bir çözüm: Qlik Sense Enterprise Client-Managed.

Qlik Sense Dashboard

Özellikler

Qlik Sense icon 1

Self Servis Görselleştirme

Qlik Sense Enterprise SaaS bireyler, departmanlar ve kurumlar için tasarlanmış bir self-servis veri görselleştirme ve veri keşfi aracıdır.
Qlik Sense icon 7

Mükemmel Veri Paylaşımı

Qlik Sense Enterprise SaaS ile kolayca göz alıcı, kullanıma hazır görseller ile herhangi bir cihaza, iletişim, işbirliği ve veri paylaşımını sağlayın.
Qlik Sense icon 2

Sürükle - Bırak Özelliği

Qlik Sense ile esnek ve interaktif veri görselleştirme oluşturmak için basit bir sürükle ve bırak arayüzü kullanın.
Qlik Sense icon 8

Akıllı Etkileşimli Görselleştirme

Qlik Sense Enterprise SaaS ile out of the box görselleştirme ile anında etkileşim ve değişikliklere yanıt bulun.
Qlik Sense icon 3

Akıllı Arama

Raporunuzu oluştururken karmaşık bilgileri gezinmeyin. Qlik Sense ile akıllı aramayı kullanarak verilerinizi hızlıca keşfedin.
Qlik Sense icon 9

Qlik Sense Storytelling Özelliği

Herhangi bir noktada kaynak analizi geçmişe dalış yeteneği ile farklı bakış açısı paylaşımına olanak sağlar.
Qlik Sense icon 4

Self-Servis Oluşturma

Karmaşık SQL sorguları veya komut dosyaları olmadan kendi raporunuzu oluşturmak için Qlik Sense'de sürükleyin ve bırakın.
Qlik Sense icon 10

Tüm Cihazlarla Duyarlı Tasarım

Nerede ve ne zaman isterseniz. Her hangi bir cihaz üzerinden raporlara erişin. Raporunuz tüm mobil cihazlarda da görünebilir olsun.
Qlik Sense icon 5

Merkezi Yönetim

Qlik Sense Enterprise SaaS ile ilgili analizleri, uygulamaları ve hikayeleri bulun. Hub merkezi üzerinden dahil olmak üzere paylaşın.
Qlik Sense icon 11

Özelleştirme ve Genişletme Olanağı

Açık API'ler ve geliştiriciler ile hızla özelleştirin. Qlik Sense kullanarak benzersiz iş ihtiyaçlarını yeni uygulamalar ile sunun.
Qlik Sense icon 6

Qlik Sense ile Veri Entegrasyonu

Boşluklar olmadan bilgilerin eksiksiz görünümü için veri kaynakları birleştirerek gizli verilerinizi daha kolay keşfedin.
Qlik Sense icon 12

Güvenli

Tüm cihazlarda veri ve içerikleriniz için en üst seviye güvenlik.