Qlik Sense Business Analyst
25-26 Nisan 2024 Saat 09:30 - 16.30
Qlik Sense Data Architect
2-3 Mayıs 2024 Saat 09:30 - 16.30

Qlik Sense Eğitimleri ile hedeflerinize ulaşın!

Qlik Sense eğitimleri, kullanıcıların Qlik Sense ürününü daha hızlı bir şekilde öğrenmelerini ve bu ürünü en etkili şekilde kullanabilmelerini sağlamak amacıyla, Qlik Sense ürünü ile ilgili en güncel teknik bilgileri kapsamlı bir şekilde sunmayı hedeflemektedir.

Bunun yanı sıra Qlik Sense kullanıcılarının iş zekası danışmanı ekibimizle aynı dili konuşacak seviyeye getirilmesi ve karşılaştıkları sorunları en doğru şekilde aktararak çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyebilmelerini sağlamak başlıca hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilmektedir.

Qlik Sense Business Analyst (2 gün)

Bu eğitimle Qlik Sense üzerinde kullanıcıların veri modeli tamamlanmış bir rapor üzerinde grafik, gösterge tablo ve harita gibi görselleri oluşturabilmesi, düzenlemesi ve bu görselleri analiz edebilmesi hedeflenmektedir.

Ön Koşul:

Bu eğitim firmalardaki her türlü iş birimine (satış, pazarlama, muhasebe, IT vs, ..) yönelik olup her profilden şirket çalışanı katılabilir.

Qlik Sense Data Architect (2 gün)

Bu eğitimle kullanıcıların farklı veri kaynaklarına erişip Qlik ve SQL script dilini kullanarak veri modelini oluşturabilmesi, bu modele ilişkin verileri yüklemesi ve bu modeli yönetebilmesi hedeflenmektedir.

Ön Koşul:

Bu eğitime database yapısı ve SQL sorgulama diline hakim kişilerin katılması gerekmektedir.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

EĞİTMEN

Ali Murat Bar Business Intelligence Director

Katılımcılar Ne Diyor?

Çok faydalı bir eğitim süreci oldu. Qlik Sense'in çalışma mantığını kavramama yardımcı oldu. Bir veri setini incelerken farklı açılardan bakma kabiliyetimi geliştirdiğine inanıyorum. Eğitmenin sorulan sorulara detaylıca cevap vermesi ve seviyemize uygun olarak açıklaması kafamdaki soru işaretlerini giderdi.
Eylül Ayı Katılımcısı
Akıcı ve öğretici bir eğitimdi. Farklı bakış açıları geliştirmeme,daha analitik düşünmeme yardımcı oldu. Mesleğime olan katkısı raporlarımı detay tablolardan çok daha görsel ve sade yapmam gerektiğini göstermiş oldu
Mayıs Ayı Katılımcısı
Yararlı bir eğitimdi. Qlik Sense eğitimi uygulamayı daha iyi tanımama ve ileride kullanma durumunda bilgi sahibi olamama katkı sağladı. Eğitim 2 gün olmasına rağmen gayet akıcıydı.
Nisan Ayı Katılımcısı