HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

DQ Türkiye – Qlik Sense & Qlikview Türkiye

DQ Türkiye 2005 yılından beri bilişim sektörü içerisinde global olarak tanınan yazılım şirketlerinde, profesyonel yöneticilik yapmış tecrübeli ve dinamik bir kadro tarafından, kurumlara kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Uzun yıllar İSO 1000 listesindeki firmalardan, Türkiye’de ve yurt dışında çok uluslu şirketlerin büyük ERP ve iş yazılımları projeleri de dahil olmak üzere farklı sektörlerde proje yönetimi ve uygulama geliştirme deneyimlerine sahip ekibi olan DQ Türkiye, müşterilerine bu deneyimlerini İŞ ZEKASI, WEB, MOBİL ve BULUT Tabanlı yazılım çözümleri ile aktarmayı önemli bir hedef olarak belirlemiştir.

DQ Türkiye ekibi 150’den fazla başarılı İş Zekası Projesi (QlikView ve Qlik Sense) tamamlamıştır. DQ Türkiye Qlik Global Partner’ları arasındadır ve İstanbul – İzmir ofisleri ile hizmet vermektedir. DQ Türkiye, Software Arge San. ve Tic A.Ş. markasıdır.


Misyonumuz

Günümüzde en değerli şey bilgidir. Bu nedenle; kurumların değişen teknoloji ve şartlara hızla adapte olmasını sağlayarak, veri yönetimi çalışmalarına odaklanarak verimliliğin en üst seviyeye taşındığı, iş süreçlerin kontrol altına alındığı ve verinin anlamlı bilgiye dönüştürüldüğü iş zekası projeleri ile fark yaratmaktır.

Vizyonumuz

İş zekası ve veri yönetimi konularında, tecrübeli ve dinamik bir kadro ile tüm yenilikleri takip edip uygulayarak önce Türkiye’de sonra dünyada lider bir bilişim firması ve markası olabilmek.


Kalite Anlayışımız

Tüketiciler tarafından tercih edilen ve müşterilerinin memnuniyetini sağlamış, Çevresine duyarlı, kurumsal sosyal sorumluluklarının bilincinde etkin, etik kurallara ve yasalara saygılı, Referans olarak gösterilen bir şirket olmaktır.

Bu amaçlarımıza ulaşabilmek için temel ilkelerimiz;
Müşterilerimize hizmet kalitemizle birlikte değerlendirildiğinde rekabetçi ürünler sunmak, Satış öncesi ve sonrası hizmette hızlı olmak, Daima ulaşılabilir olmak, Her zaman ve her alanda en iyiyi sunabilmek için yaratıcı ve yenilikçi düşünmek, En son teknolojiyi kullanmak ve böylece güven duyulan bir şirket olmaktır.