İNSAN KAYNAKLARI

İNSAN KAYNAKLARI

Sizi birlikte ilerlemeye ve büyümeye davet ediyoruz.

DQ Türkiye 2005 yılından beri bilgi teknolojileri sektörü içerisinde global olarak tanınan yazılım şirketlerinde, profesyonel yöneticilik yapmış tecrübeli ve dinamik bir kadro tarafından, kurumlara kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuş bir teknoloji şirketidir.

Uzun yıllar İSO 1000 listesindeki firmalardan, Türkiye’de ve yurt dışında çok uluslu şirketlerin büyük ERP ve iş yazılımları projeleri de dahil olmak üzere farklı sektörlerde proje yönetimi ve uygulama geliştirme deneyimlerine sahip ekibi olan DQ Türkiye, müşterilerine bu deneyimlerini iş Zekası (Qlik Sense & Qlikview), RapidMiner (Makine Öğrenimi), ileri analitik yazılım çözümleri ile aktarmayı önemli bir hedef olarak belirlemiştir.
DQ Türkiye aynı zamanda Ege Üniversitesi Teknopark Ofisi’nde Q-Mail, Check-up gibi kendi özel yazılımlarını geliştirmektedir.

Yeni teknolojileri sürekli takip eden, profesyonel, yenilikçi, dinamik ve yaratıcı bir ekibin içinde yer almak; eğlenceli ve mutlu bir ortamda bizimle çalışmak ve birlikte büyümek için lütfen info@dqturkiye.com adresine mail atınız.

    İş Başvuru Formu

    Aydınlatma Metni okudum ve kabul ediyorum.