QLIK NEDEN BU KADAR FARKLI?

Qlik Neden Bu kadar Farklı?

Qlik Sense İş Zekası ile Birleştirici Farkın gücünü yaşayın

Güle güle SQL sınırları. Merhaba sınırsız anlayışlar.

SQL, modern analitik için tasarlanmamıştır, ancak diğer tüm “modern” iş zekası araçları, analize yönelik sorguya dayalı bir yaklaşım kullanır. Bu, verilerin alt kümeleri içinde önceden tanımlanmış, doğrusal arama ile sınırlar. Sadece Qlik’in Birleştirici motoru tüm verilerinizi bir araya getirerek sınırsızca keşfedebilirsiniz. Buna “Diferansiyel Fark” diyoruz. Veri odaklı bir dünyada bunu en güçlü rekabet avantajı olarak adlandırırsınız.

Qlik Sense ile Sınırlar Olmadan Keşfet

Önceden toplanmış veriler veya sizi geri almak için önceden tanımlanmış sorgular olmaksızın, tüm verilerinizi herhangi bir yönde arayın ve keşfedin. Etkileşimli seçimler ve global arama ile iç görü için hızlı bir şekilde araştırın ve gördüğünüze göre düşüncenizi anında döndürün. Qlik Sense ile analizlerinizin sınırlarını ortadan kaldırın.

Qlik Sense ile Tüm Verileriniz Elinizin Altında

Qlik Sense ile kaç adet, ne kadar büyük veya ne kadar kusurlu olursa olsun tüm veri kaynaklarınızı kolayca birleştirin. Qlik’in İlişkilendirilmiş motoru, geride kalan hiçbir veri bulunmayan tüm veri ilişkilerini dizine ekler. Verileri tamamen temizlemeye ve modellemeye gerek yoktur. Tüm mevcut veriler keşfedilmeye hazır.

Düşünebileceğinizden Daha Hızlı Analizler

Qlik Sense; güçlü, anında yapılan hesaplama ve toplama, her bir tıklama ile tüm analizleri anında günceller. Kritik düşünme, yavaş sorgular ya da devam eden veri hazırlama ihtiyaçları tarafından artık ortadan kaldırılmamaktadır. Bu, analizin çok sayıda kullanıcı ve karmaşık veri kümeleriyle bile düşünce hızında hareket etmesini sağlar.


Qlik Sense İş Zekası ile Birleştirici Farkın gücünü yaşayın


Video

Interactive Demo